NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ

AFKA design architekt
Agnieszka Iwan-Ryznar
Łańcut 37-100, ul. Kraszewskiego 288a

iwanryznaragnieszka@gmail.com
698 643 592

Agnieszka Iwan-Ryznar

AFKA design architekt

O MNIE

Projektuję wnętrza już od ponad piętnastu lat. W rozsądnym inżynierskim podejściu do tematu pomaga mi ukończony Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, artystyczne zaś i niebanalne spojrzenie na proces projektowy ugruntował ukończony podyplomowo Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Umiejętność tzw. kreacji wynika również po części z mojego umiłowania do 'rzeczy ładnych', po części z niepokornego trochę charakteru, uporu i wrodzonej ciekawości świata.

Każdy mój projekt to osobna historia, którą tworzę poprzez rozmowy, poznawanie upodobań estetycznych
i stylu życia Inwestorów. Nieustannie śledzę wnętrzarskie trendy, by móc skroić wnętrze o unikalnym designie, na miarę potrzeb moich klientów. Pracując z konkretną przestrzenią zawsze mam przed oczami odbiorcę tego miejsca. Bywa i tak, że moje dzieło nie jest tylko i wyłącznie moim pomysłem, ale zwyczajnie wynikiem kompromisów pomiędzy zleceniodawcą a odbiorcą. To świetnie, bo nie wyobrażam sobie projektować wnętrz wyłącznie wystawowych, nadających się do katalogów, czy będących pozą na potrzeby Instagrama, choć przyznam, że godzinami potrafię przesuwać lampę z jednego kąta pokoju w drugi. Czasem klienci polegają całkowicie na mnie, a ja po prostu wiem i już z którym kolorem ścian nie będzie im do twarzy! Czuwam nad całością realizacji, dbam o rozrysy techniczne dla wykonawców i dobór materiałów po to, by śmiała koncepcja mogła stać się rzeczywistością.

Z pasji i potrzeby chwili maluję również obrazy. Często są to zamówienia do konkretnych wnętrz. Moje prace odnaleźć można w niektórych moich projektach jako dopełnienie kolorystyczne całości. W zakładce 'Sztuka
w architekturze' znajdziecie Państwo kilka moich prac oraz ich prezentację w kontekście wnętrza.

Zapraszam serdecznie do współpracy.
Agnieszka Iwan - Ryznar